Tanie strony internetowe Sosnowiec

 

tanie strony internetowe Sosnowiec

Interesują Cię gotowe strony WWW?
Miasto Sosnowiec ma wiele do zaoferowania. Z jednej strony możesz nawiązać współpracę z jedną z licznych agencji działających mieście, a z drugiej skorzystać z rozwiązań online. Co jest lepsze? Porównajmy obie możliwości.

Gotowa strona internetowa z szablonu

Internet jest pełen płatnych i darmowych usług i narzędzi służących do budowania lub stawiania witryn internetowych. Nie wymagają one znajomości języków programowania, pozwalają pracować nad stroną w trybie wizualnym i często bazują na gotowych szablonach, które można zaadaptować na własne potrzeby. Zaletą tego typu usług jest łatwość obsługi, dzięki czemu nawet komputerowy laik może stworzyć własną witrynę. Tylko czy będzie ona spełniać współczesne standardy? To już wydaje się wątpliwe.
Niska jakość, jaką prezentują tanie strony WWW wygenerowane poprzez różnorakie usługi i narzędzia online, to ich największa wada. Nieprawidłowa struktura, nieumiejętna nawigacja, odpychające grafiki, całkowite niedostosowanie do wymogów pozycjonowania – to tylko niektóre mankamenty gotowych witryn internetowych stworzonych w oparciu o szablony. W praktyce nadają się one wyłącznie jako proste strony-wizytówki. Jeśli chcesz mieć profesjonalną witrynę, zamów ją u wyspecjalizowanej agencji lub u webmastera-freelancera.

Cennik strony WWW

 

tanie strony ceny
Strona WWW wg wybranej szaty graficznej 499,00 zł netto*
System zarządzania treścią CMS GRATIS
Mobilność
(strona dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych)
GRATIS
Optymalizację strony i rejestrację w Google GRATIS
Domenę internetową GRATIS
po roku cena 88,00 zł netto
Hosting GRATIS
po roku cena 89,00 zł netto

Zamów stronę

* do cen netto należy doliczyć 23% podatku VAT

Strona WWW od agencji interaktywnej

Podejmując współpracę z agencją lub osobą prywatną wyspecjalizowaną w tworzeniu stron WWW, masz pewność, że otrzymujesz wysokojakościowy produkt spełniający najnowsze standardy. Powierzasz zadanie profesjonalistom, którzy wiedzą, jak zaprojektować witrynę, żeby była skuteczna i odpowiednio zoptymalizowana pod kątem SEO. Ponadto oszczędzasz czas, bo nie zajmujesz się wszystkim we własnym zakresie, jak w przypadku gotowych stron internetowych z szablonu, lecz zlecasz prace innym.
Podsumowując, jeśli interesują Cię tanie strony WWW, bez obaw możesz skorzystać z gotowych rozwiązań internetowych, o ile masz niewygórowane wymagania i potrzebujesz witryny jako skromnej wizytówki. Jeżeli jednak chcesz mieć rozbudowaną i profesjonalną stronę, która dobrze wygląda, skutecznie się pozycjonuje i prezentuje wysoki poziom, nawiąż współpracę z agencją interaktywną lub webmasterem. Nie muszą to być osoby z Sosnowca – równie dobrze zrealizujesz zamówienie u dowolnego specjalisty z każdego krańca Polski. W końcu po to jest Internet!

 

Skontaktuj się z nami


Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Masz pytania?
Napisz do nas, odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości.

 

Projektujemy strony WWW w takich miastach jak:

Kraków, Warszawa, Wrocław, Lublin, Kielce, Sosnowiec, Bydgoszcz, Tarnów, Białystok, Olsztyn, Częstochowa, Rybnik, Zielona Góra