Tanie strony internetowe Rybnik

 

tanie strony internetowe Rybnik
Internet stwarza ogromne możliwości. W Rybniku, Nowym Jorku, Pekinie ? dosłownie wszędzie. Jeżeli prowadzisz swoją działalność skupioną na usługach, sprzedaży lub niezależnej inicjatywie, możesz oprzeć komunikację o gotową stronę WWW. Jest ona wręcz niezbędna, żeby w dzisiejszych czasach dotrzeć ze swoim przekazem do innych. Zatrzymajmy się na chwilę i zastanówmy nad kluczowymi kwestiami związanymi z witryną internetową.

Komunikacja XXI wieku

Współczesna strona internetowa musi spełniać wiele kryteriów, aby spodobać się użytkownikom, a przede wszystkim - przydać się im. Wartość witryny objawia się przede wszystkim w tym, czy pomogła internaucie, np. coś kupić, zamówić usługę, znaleźć odpowiedź na trapiące pytanie. Jeśli w kilka chwil po przejściu z wyszukiwarki na Twoją stronę odbiorca będzie zadowolony, być może zyskasz nowego klienta lub czytelnika.

Posiadając gotową stronę WWW, wychodzisz z komunikacją i promocją poza Rybnik i okolice. W zaledwie kilka tygodni otrzymujesz autorską, ściśle dopasowaną do potrzeb witrynę internetową. Aby zaistniała w Sieci, musi być dostosowana do potrzeb mobilnych, optymalnie wypełniona treścią, przyjazna od strony technicznej i językowej. Pamiętaj jednak, że to nie wszystko. Dlatego nasza współpraca wcale nie musi ograniczać się do zaprojektowania i przesłania witryny. A że warto zamawiać gotowe strony WWW Rybnik, a raczej jego mieszkańcy, wiedzą doskonale.

Propozycja cen strony WWW
 

tanie strony ceny
Strona WWW wg wybranej szaty graficznej 499,00 zł netto*
System zarządzania treścią CMS GRATIS
Mobilność
(strona dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych)
GRATIS
Optymalizację strony i rejestrację w Google GRATIS
Domenę internetową GRATIS
po roku cena 88,00 zł netto
Hosting GRATIS
po roku cena 89,00 zł netto

Zamów stronę

* do cen netto należy doliczyć 23% podatku VAT


Działaj kompleksowo i skutecznie

Na funkcjonowanie strony na co dzień mają wpływ takie detale jak wybór firmy hostingowej i domeny czy system CMS, na którym ona bazuje. W przeciwieństwie do otwartych kodów Joomla i WordPress używany przez nas CMS gwarantuje większe bezpieczeństwo i lepszą funkcjonalność. Zachęcamy także do wyposażania stron w certyfikaty SSL, coraz częściej wymagane na rynku.

Po opublikowaniu strony należy niezwłocznie podjąć szereg działań służących pozycjonowaniu. Warto przeprowadzić audyt SEO, wdrożyć metody optymalizacyjne, które poprawiają pozycję strony w Google. Content marketing, tworzenie zaplecza, odpowiedni dobór treści tekstowych i wizualnych - to wszystko sprzyja zaistnieniu w Sieci w naturalny, potrzebny sposób. Szereg pozytywnych efektów dają również kampanie Google AdWords, natychmiastowo wpływające na klikalność strony i realizowanie pożądanych celów, na przykład sprzedażowych.

Oferujemy autorskie, gotowe strony WWW, zajmujemy się także ich późniejszym pozycjonowaniem. Kierujemy się nowoczesnymi trendami, świadomi jakości, która stanowi słowo-klucz w dzisiejszym, cyfrowym świecie. Zaufaj nam i wyjdź z działaniami poza Rybnik!

 

 

Skontaktuj się z nami


Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Masz pytania?
Napisz do nas, odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości.

 

Projektujemy strony WWW w takich miastach jak:

Kraków, Warszawa, Wrocław, Lublin, Kielce, Sosnowiec, Bydgoszcz, Tarnów, Białystok, Olsztyn, Częstochowa, Rybnik, Zielona Góra