Tanie strony internetowe Olsztyn

 

tanie strony internetowe Olsztyn
Dlaczego interesuje Cię fraza gotowe strony WWW? Zapewne dlatego, że zdajesz sobie sprawę z potencjału, jaki tkwi w działaniach podejmowanych w Internecie. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz, niemal na pewno potrzebujesz witryny, do której można dotrzeć za pośrednictwem Sieci. Zapraszamy do współpracy, która uwzględnia Twoje indywidualne potrzeby i oczekiwania.

Cechy dobrej strony internetowej

Możesz sprzedawać gitary, remontować mieszkania lub prowadzić fundację ekologiczną ? w każdym przypadku zależy Ci na dotarciu do odbiorców. Żeby coś im sprzedać, zaoferować, przekazać. Tylko w samej Polsce z Internetu korzysta około 25 mln osób. Niektórzy nie wyobrażają sobie używania jakiegokolwiek innego medium do pracy, zabawy czy komunikacji z innymi ludźmi. Uświadomienie sobie tego potencjału wprost skłania do zintensyfikowania działań w sferze online.

Jaka jest dobra strona internetowa? Przede wszystkim praktyczna dla użytkownika. Nieprzeładowana treścią, czytelna, intuicyjna w obsłudze, również na ekranie smartfonów i tabletów. Proponujemy właśnie takie strony ? w pełni autorskie, a jednocześnie proste i realizujące konkretne zadania. Pamiętaj, że użytkownik nie ma czasu na zapoznawanie się z tysiącami treści. Szuka odpowiedzi na konkretne pytanie, wybranego produktu lub usługi. Dlatego jeszcze dziś skontaktuj się z nami i opisz, czego potrzebujesz.

Cennik strony WWW

 

tanie strony ceny
Strona WWW wg wybranej szaty graficznej 499,00 zł netto*
System zarządzania treścią CMS GRATIS
Mobilność
(strona dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych)
GRATIS
Optymalizację strony i rejestrację w Google GRATIS
Domenę internetową GRATIS
po roku cena 88,00 zł netto
Hosting GRATIS
po roku cena 89,00 zł netto

Zamów stronę

* do cen netto należy doliczyć 23% podatku VAT


Liczy się każdy detal

W działaniach skupionych wokół Internetu nie można przeoczyć żadnego elementu. Dobry projekt strony to dopiero początek drogi do poznania i zdobycia zaufania odbiorcy. Dlatego lokujemy strony na profesjonalnych serwerach, dbamy o optymalny host, mądrze dobieramy domeny. Dlaczego zachęcamy Cię do autorskich stron stworzonych w oparciu o własny CMS? Ponieważ jest to bezpieczniejsza formuła niż Joomla czy Wordpress, w przypadku których otwarty kod stanowi źródło wielu problemów.

Idźmy dalej. Strona zostaje opublikowana. I co? Nic, jeżeli nie podejmie się skutecznych działań związanych z optymalizacją SEO i pozycjonowaniem w Google. Dobre efekty przynoszą także płatne kampanie z wykorzystaniem takich narzędzi jak Google AdWords. Również dzięki inwestycji w copywriting, social media, content marketing, visual content osiąga się oczekiwane wyniki, ponieważ strona dociera do większej liczby odbiorcówi awansuje w wynikach wyszukiwania.

Szukasz firmy w Olsztynie lub innym polskim mieście, która tworzy profesjonalne, gotowe strony WWW tanio? Polecamy się i czekamy na Twoją wiadomość!

 

Skontaktuj się z nami


Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Masz pytania?
Napisz do nas, odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości.

 

Projektujemy strony WWW w takich miastach jak:

Kraków, Warszawa, Wrocław, Lublin, Kielce, Sosnowiec, Bydgoszcz, Tarnów, Białystok, Olsztyn, Częstochowa, Rybnik, Zielona Góra