Tanie strony internetowe Lublin

 

tanie strony internetowe Lublin

Strona internetowa to obecnie nieodłączny element nie tylko biznesu, ale i każdej aktywności skierowanej do szerszego grona odbiorców. Profesjonalna witryna WWW stanowi narzędzie, bez którego trudno liczyć na sukces wizerunkowy czy finansowy. Jeżeli jesteś z Lublina i szukasz kogoś, kto przygotuje dla Ciebie gotową stronę internetową, skontaktuj się z nami a uzyskaj pomoc.

Dzisiaj stronę WWW posiada praktycznie każdy, kto chce dotrzeć do odbiorców ze swoim przekazem lub ofertą. Począwszy od małych i średnich firm, poprzez freelancerów, skończywszy na artystach i lekarzach – bez witryny internetowej trudno funkcjonować w obecnym świecie. Dlaczego warto ją posiadać? Można wymienić wiele powodów, jednak najważniejsze jest to, że dzięki niej małym kosztem da się pozyskać tysiące potencjalnych klientów, odbiorców, czytelników, słuchaczy.

Ceny strony WWW

 

tanie strony ceny
Strona WWW wg wybranej szaty graficznej 499,00 zł netto*
System zarządzania treścią CMS GRATIS
Mobilność
(strona dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych)
GRATIS
Optymalizację strony i rejestrację w Google GRATIS
Domenę internetową GRATIS
po roku cena 88,00 zł netto
Hosting GRATIS
po roku cena 89,00 zł netto

Zamów stronę

* do cen netto należy doliczyć 23% podatku VAT

Zaprojektowanie i postawienie gotowej strony WWW zajmuje maksymalnie parę tygodni i kosztuje nie więcej niż kilka tysięcy zł, przy czym z reguły w zupełności wystarczy kwota 2 tys. zł. Oczywiście, im bardziej złożona witryna, tym więcej przyjdzie za nią zapłacić, jednak prosta wizytówka czy strona firmowa nie powinna kosztować więcej niż 1,5-2 tys. zł. U nas tanie strony WWW zamówisz za jeszcze niższą sumę, mając przy tym pewność wysokiej jakości i spełnienia współczesnych standardów.

Niezależnie od tego, czy jesteś lubelskim mikroprzedsiębiorcą, muzykiem, lekarzem, czy sportowcem, strona WWW przyda Ci się w kreowaniu wizerunku i zdobywaniu klientów lub odbiorców. Wystarczy, że zamówisz ją u nas, a w krótkim czasie otrzymasz gotową witrynę, w którą w żaden sposób nie trzeba ingerować. Zaprojektujemy ją zgodnie z Twoimi wymaganiami i potrzebami, a następnie umieścimy na serwerze. Tobie pozostanie jedynie czekać na kontakt ze strony osób zainteresowanych Twoją ofertą.

Bez względu na rodzaj Twojej działalności i tematykę witryny dostosujemy ją do współczesnych standardów związanych z responsywnością, szybkością działania, przejrzystością, czytelnością i funkcjonalnością. W efekcie za pośrednictwem gotowej strony WWW zaprezentujesz się w profesjonalny sposób i zwiększysz swoje szanse na skuteczne dotarcie do odbiorców. Zapraszamy!

 

Skontaktuj się z nami


Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Masz pytania?
Napisz do nas, odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości.

 

Projektujemy strony WWW w takich miastach jak:

Kraków, Warszawa, Wrocław, Lublin, Kielce, Sosnowiec, Bydgoszcz, Tarnów, Białystok, Olsztyn, Częstochowa, Rybnik, Zielona Góra