Tanie strony internetowe Częstochowa

 

tanie strony internetowe Częstochowa
Obserwujesz powszechne zjawisko cyfryzacji życia społecznego, stopniowego przenoszenia wielu dziedzin aktywności bezpośrednio do świata wirtualnego? Nie pozostawaj w tyle! Jeżeli w Częstochowie prowadzisz biznes lub działalność o jakimkolwiek innym charakterze, idziemy o zakład, że przydałaby Ci się profesjonalnie stworzona i wdrożona strona internetowa. Dobrze, że się spotkaliśmy. Porozmawiajmy o witrynie, którą możemy dla Ciebie przygotować.

(Nie tylko) tanie strony WWW

Miliardy osób na całym świecie, miliony w samej Polsce - oto użytkownicy Internetu. Sieć służy nam do zabawy, komunikacji, ale także robienia zakupów czy wyszukiwania informacji. Wszystkich - dotyczących zdrowia, polityki, hobby czy codziennych, praktycznych wskazówek. Jak odnaleźć się w tym gąszczu? Prowadząc stronę przejrzystą, czytelną, intuicyjną, która odpowiada na potrzeby grupy docelowej. Czasem będą to klienci potrzebujący konkretnych usług w Częstochowie, w innym przypadku internauci z całej Europy. Wszystko da się zrobić, tylko trzeba wiedzieć jak.

My wiemy. Dlatego proponujemy Ci autorskie strony internetowe oparte na nowoczesnym, niepowtarzalnym systemie CMS. W przeciwieństwie do platform bazujących na otwartym kodzie, jak WordPress, nasz CMS daje większe możliwości personalizacji strony, wyższe bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Choć nie inkasujemy od Ciebie dużych pieniędzy, korzystasz z naszego doświadczenia i w krótkim czasie otrzymujesz stronę godną XXI wieku, która odpowiada na konkretne potrzeby Twojej działalności.

Cennik strony WWW

 

tanie strony ceny
Strona WWW wg wybranej szaty graficznej 499,00 zł netto*
System zarządzania treścią CMS GRATIS
Mobilność
(strona dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych)
GRATIS
Optymalizację strony i rejestrację w Google GRATIS
Domenę internetową GRATIS
po roku cena 88,00 zł netto
Hosting GRATIS
po roku cena 89,00 zł netto

Zamów stronę

* do cen netto należy doliczyć 23% podatku VAT


Pozycjonujemy, wspieramy

Pragniemy, żeby kompleksowe wsparcie dla Twojej inicjatywy przyniosło jak najlepsze, a nie tylko doraźne rezultaty. Z tego względu wyszukujemy hosting, który nie zawodzi, domeny, które sprzyjają zaistnieniu. Sprawdzamy stronę pod kątem SEO, dopasowując ją do potrzeb wyszukiwarek. Przecież chcesz, żeby Twoja witryna była znajdowana, otwierana, czytana i używana. Przynosiła wymierne efekty. Dlatego nie wystarczy, żeby "była" - musi "żyć" i docierać do odbiorców, na ile pozwalają na to możliwości.

Dlatego zachęcamy do inwestycji w pozycjonowanie i skuteczne działania z zakresu content marketingu. Wiemy też, jak duża jest efektywność rozsądnej kampanii Google AdWords i proponujemy jej wdrożenie. Potrzebujesz wysokich wyników w wyszukiwarce na konkretnych frazach. Niezależnie od tego, czy sprzedajesz, oferujesz usługi, czy rozwijasz niezależną inicjatywę. Nawiążmy współpracę, a już wkrótce będziesz mógł zapraszać wszystkich na swoją własną, oryginalną stronę internetową. Doprecyzujmy szczegóły, ustalmy kierunek działań. Zróbmy coś perspektywicznego!

 

Skontaktuj się z nami


Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Masz pytania?
Napisz do nas, odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości.

 

Projektujemy strony WWW w takich miastach jak:

Kraków, Warszawa, Wrocław, Lublin, Kielce, Sosnowiec, Bydgoszcz, Tarnów, Białystok, Olsztyn, Częstochowa, Rybnik, Zielona Góra