Tanie strony internetowe Bydgoszcz

 

tanie strony internetowe Bydgoszcz
Wielka korporacja o międzynarodowym zasięgu, mała firma rodzinna, lokalny zespół muzyczny, fundacja charytatywna – co łączy te wszystkie podmioty? Strona WWW, którą każdy z nich powinien posiadać. Dlatego jeśli i Ty prowadzisz jakąkolwiek działalność, czy to w Bydgoszczy, czy gdzieś indziej, koniecznie zainwestuj w witrynę internetową, o ile jeszcze jej nie masz.

Sprawdź, dlaczego to takie ważne i jak zaistnieć w Sieci dzięki stronie WWW.

Wykorzystać szansę

Z Internetu korzystają miliardy użytkowników na całym świecie. Liczba polskich użytkowników Sieci wynosi ok. 25 milionów. To ogromny zasięg. Za pośrednictwem Internetu poszukujemy interesujących nas produktów i usług, dlatego chcąc dotrzeć ze swoją ofertą do odbiorców, nie masz wyjścia i jak najszybciej powinieneś zainwestować w gotowe strony WWW. Jeżeli nie posiadasz własnej witryny, blokujesz sobie możliwość rozwoju, drastycznie ograniczasz liczbę potencjalnych klientów i tracisz szansę na skuteczne budowanie wizerunku.

Niezależnie od tego, co sprzedajesz lub jakiego typu usługi świadczysz, Twoi klienci są w Internecie. Żeby do nich dotrzeć, potrzebna Ci oczywiście gotowa strona WWW, jednak to nie wszystko. Witryna internetowa to właściwie dopiero początek – żeby dzięki niej skutecznie pozyskiwać klientów, powinieneś jeszcze zainwestować w jej promocję. Jednym z podstawowych sposobów na zaistnienie w Sieci jest pozycjonowanie, które obejmuje działania zmierzające do podwyższenia pozycji strony w wynikach wyszukiwania.

Jak promować stronę WWW

Innym sposobem promocji witryny internetowej są kampanie linków sponsorowanych, wśród których prym wiedzie usługa Google AdWords. Pozwala ona dotrzeć do klientów natychmiast po doładowaniu swojego konta i odpowiednim skonfigurowaniu kampanii reklamowej. Jeśli masz już gotową stronę WWW i chcesz się przebić, zainteresuj się również content marketingiem, który polega na tworzeniu i promowaniu treści wartościowych z punktu widzenia użytkowników. Inny popularny sposób promocji to e-mail marketing.
Jak widzisz, nie wystarczy postawić strony internetowej, żeby z miejsca cieszyć się wieloma klientami i liczyć na większe zyski. Żeby osiągnąć ten cel, konieczna jest wytrwała promocja, co wymaga czasu, pieniędzy, cierpliwości i przede wszystkim umiejętności. Jeśli brakuje Ci ich, najlepiej skorzystaj z pomocy agencji interaktywnej lub reklamowej, która na pewno zapewni Ci odpowiednie wsparcie – niezależnie od tego, czy będzie z Bydgoszczy, czy z innego miasta.

Atrakcyjne ceny stron WWW

 

tanie strony ceny
Strona WWW wg wybranej szaty graficznej 499,00 zł netto*
System zarządzania treścią CMS GRATIS
Mobilność
(strona dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych)
GRATIS
Optymalizację strony i rejestrację w Google GRATIS
Domenę internetową GRATIS
po roku cena 88,00 zł netto
Hosting GRATIS
po roku cena 89,00 zł netto

Zamów stronę

* do cen netto należy doliczyć 23% podatku VAT

 

Skontaktuj się z nami


Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Masz pytania?
Napisz do nas, odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości.

 

Projektujemy strony WWW w takich miastach jak:

Kraków, Warszawa, Wrocław, Lublin, Kielce, Sosnowiec, Bydgoszcz, Tarnów, Białystok, Olsztyn, Częstochowa, Rybnik, Zielona Góra