Gotowe szablony stron internetowych


 


W naszej ofercie znajdują się dwa rodzaje gotowych szablonów stron WWW. Są to w pełni funkcjonalne strony internetowe z przyjazną i nowoczesną grafiką. Projekt graficzny szablonów jest w pełni autorski i nie opiera się na darmowych propozycjach które często możemy spotkać w Internecie.

W ramach wykonania zlecenia dostosowujemy szablon pod specyfikę Twojej branży. Proponujemy zdjęcia, kolorystykę a jeżeli jest taka potrzeba przygotowujemy teksty (za opłatą).

Klient wybiera czy strona ma być typu one page czy standardowa z oddzielnymi podstronami, otrzymuje w pełni funkcjonalną stronę internetową. Nie musisz zajmować się wyszukiwaniem firmy od rejestracji domen czy utrzymaniem stron, wszystkim zajmujemy się my, Ty wybierasz tylko nazwę która jest dostępna i w ciągu 48 godzin Twoja strona jest gotowa.

gotowe szablony stron internetowych

 

Oba projekty szablonów są przygotowane do poprawnego wyświetlania na urządzeniach mobilnych takich jak smartfon czy tablet.
Dzięki temu, że oferowane strony są responsywne (RWD) masz znacznie większe pole zasięgu do pozyskiwania potencjalnych nabywców Twoich usług.

Strony z gotowym szablonem WWW są zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania,
instalowane są statystyki Google a serwis jest zgłaszany do wyszukiwarki Google.

 


Dlaczego warto zlecić instalację szablonów www?


 

Podczas decyzji dotyczącej wykonania strony internetowej pojawia się pytanie;

Po co zlecać instalację i konfigurację szablonu zewnętrznej firmie
skoro jest masa ofert gdzie można samemu zakupić szablon i go zainstalować?

Poniżej postaramy się przedstawić dlaczego warto skorzystać z oferty profesjonalenej firmy zajmującej się tworzeniem gotowych stron WWW.

 

łatwa aktualizacja

Drobne poprawki wyglądu strony takie jak wymiana zdjęcia czy dodanie ikonki (np.FB) wprowadzamy samodzielnie, dzięki czemu szablon po zmianach nie będzie posiadał błędów.

optymalizacja treści

Dbamy o to aby kod strony był czytelny i przejrzysty co jest bardzo ważne w przypadku pozycjonowania strony

 

czas i koszty

Cały proces wdrożenia szablonu strony internetowej jest wykonywany przez naszą firmę, Ty wybierasz jeden z dwóch wariantów. 

gwarancja

W ramach wykonania usługi oferujemy 12 miesięcy gwarancji, w tym czasu masz pewność, że strona będzie prawidłowo funkcjonować w Internecie

 

 


Przykłady gotowych szablonów www


Oto przykłady naszych realizacji gotowych szablonów www. Jeśli chcesz mieć podobną stronę skontaktuj się znami…

gotowe szablony

Demo strony one page

gotowe szablony stron www

Demo strony klasycznej

 

Skontaktuj się z nami


Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Masz pytania?
Napisz do nas, odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości.

 

Projektujemy strony WWW w takich miastach jak:

Kraków, Warszawa, Wrocław, Lublin, Kielce, Sosnowiec, Bydgoszcz, Tarnów, Białystok, Olsztyn, Częstochowa, Rybnik, Zielona Góra